Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami:

Firma

ArtCube.Com.pl – Autoryzowany Dealer Oprogramowania InteriCad oraz Profesjonalny Ośrodek Szkoleniowy, nagrodzony przez producenta oprogramowania statuetką  „YFCAD SOFTWARE - Best Educatinal Cooperation Award”. Rzetelna Firma, która swą pozycję na rynku zawdzięcza pokrewnej instytucji - ArtCube.Edu.pl.
Nasza Firma to przede wszystkim Zespół kreatywnych i energicznych osób, nastawionych na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów. Wykwalifikowani w swych dziedzinach specjaliści, zawsze chętnie służą pomocą, ukierunkowani na rzetelne przekazanie wiedzy niejednokrotnie zostali docenieni przez swoich uczniów. Nasz Zespół cechuje sumienność, zorganizowanie oraz odpowiedzialność.
Wysoka kultura organizacyjna pozwoliła nam wypracować system, w którym proces sprzedaży, szkoleń i obsługi po-sprzedażowej prowadzony jest przez jednego specjalistę, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę naszym Klientom.
Nasza siedziba mieści się w przepięknym, malowniczym Krakowie, nie stoi to jednak na przeszkodzie w przeprowadzeniu transakcji oraz szkoleń na teranie całego kraju (i nie tylko).
Doceniamy i staram się obsłużyć każdego Klienta, przecież bez Was nie byłoby Nas.


Zespół
ArtCube.Com.pl

 

© Copyright ArtCube.Com.pl 2013

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   tel: 12 445 62 19 | polityka plików cookies

stat4u